Pozycjonowanie stron www przynosi z pewnością ogromne i długotrwałe korzyści, jest jednak procesem długotrwałym. Wypozycjonowanie danej frazy może trwać od kilku do nawet kilkunastu tygodni. W związku z tym na wstępnym procesie pozycjonowania lub jeszcze przed nim -możemy stworzyć dla Państwa kampanię reklamową google adwords. Dzięki niej - Państwa strona pojawi się od razu na samej górze w wynikach wyszukiwania, a opłata zostanie pobrana wyłącznie po wejściu na stronę internetową.

Korzyści

Dzięki kampaniom AdWords adres strony www będzie pokazywany obok lub nad wynikami wyszukiwania w Google. Będzie się on zawsze rzucał w oczy osobom poszukującym informacji związanych z Twoją ofertą. To, w jakim miejscu wyświetli się Twoja reklama zależy od Ciebie i od nas. Ty decydujesz o kosztach, my spełniamy Twoje plany.

 

Bezpłatne wyświetlanie reklam

Samo wyświetlenie reklamy jest zawsze bezpłatne. Opłata pobierana jest dopiero gdy jakaś osoba trafi na Państwa stronę internetową.

Kontrola wydatków

Dajemy Ci możliwość ustalenia maksymalnych dziennych wydatków przeznaczonych na kampanię reklamową.

Elastyczne tworzenie kampanii

Tworząc kampanię możemy zdefiniować kiedy będzie się pojawiała reklama, w zależności od:

  • słów kluczowych
  • dni tygodnia i pory dnia
  • lokalizacji
  • oraz innych czynników...

Raportowanie

Na koniec każdego miesiąca przygotowujemy raport z kampanii reklamowej a statystyki odwiedzin dostępne są przez 24h na dobę.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij pytanie ofertyowe na adres e-mail,
jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku 8.00-17.00