My - wiemy, jak rozpowszechnić informacje wśród internautów. Ty - możesz z naszej wiedzy skorzystać i wykształtować pozytywną świadomość swojej marki w sieci.

Dzięki doświadczeniu i znajomości mechanizmów, jakie rządzą społecznościami internetowymi jeteśmy w stanie wypromować nową markę lub produkt, zadbać o dobrą reputację spółki czy zrobić "szum medialny" wokół wydarzenia.

Głównymi obszarami z dziedziny Public Relations i ePR w ramach naszej oferty są:

 

Marketing szeptany

Fora internetowe, listy dyskusyjne, portale społecznościowe - to tylko niektóre z miejsc w jakich większość ludzi szuka opinii o produktach i odpowiedzi na pytania. Naszym wspólnym celem jest to, aby opinie związane z firmą czy produktem naszych klientów były jak najlepsze a żadne pytanie nie zostało bez opdowiedzi.

Zajmujemy się szeroko pojętym buzz marketingiem (marketing szeptany). Przygotowując się do kampanii - zawsze zglębiamy wiedzę na temat oferty naszego klienta i konkurencji, badamy obecną świadomość oraz renomę wśród internautów i tworzymy na tej podstawie początkowy raport oraz strategię. Na tej podstawie określamy cele i miejsca w których należy podjąć określone działania (poprawa reputacji firmy, zbudowanie świadomości marki, wypromowanie wydażenia, itp.).

Podczas kampanii pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, a na koniec każdego miesiąca przesyłamy raport z naszych prac.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym dokumentem pdf: Marketing Szeptany 3motion

Monitoring mediów i internetu

Sieć internetowa nie ma granic. Nie sposób więc wychwycić i zareagować na wszystkie opinie i media jakie się w niej pojawiają. Odpowiedzią na ten problem jest monitoring mediów i internetu z oferty agencji reklamowej 3motion. Wystarczy, że wybierzesz frazę jaka Cie interesuje a my zadbamy, żebyś zawsze był z nią na czasie.

Jak to działa?

Za każdym razem jak google zaindeksuje wpis związany z Twoim słowem kluczowym (np. nazwa Twojej firmy, nazwisko czy fraza związana z Twoją działalnością) - dostaniesz od nas email informujący o tym fakcie, wraz z linkiem do takiego wpisu.

Raporty możemy przesyłać każdego dnia lub np. raz na tydzień. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!


Kampanie social media

Facebook, Google+, Twitter... kto z nas nie zna tych serwisów społecznościowych? Jak często zdarza Ci się natknąć na kreatywną reklamę pośród postów Twoich znajomych lub godny uwagi fanpage? Twoja firma może być obecna również tam! Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem oficjalnych profili i stron firmowych na portalach społecznościowych jak i płatną reklamą komercyjną na facebook.

Kreując kampanię dobieramy szczegółowo grupę docelową (wg. płci, wieku, miejsca zamieszkania, zainteresowań czy nawet statusu związki) oraz tworzymy atrakcyjną graficznie i merytorycznie reklamę.

Więcej na ten temat przeczytasz w dokumencie pdf: Reklama na facebook 3motion W razie pytań - zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie!


Mailingi i newslettery

Rozwój urządzeń mobilnych i łatwy dostęp do internetu sprawił, że email stał się jedną z najpopularniejszych form komunikacji. Dobrze przygotowany newsletter to gwarantowany sposób na zwiększenie ruchu na stronie internetowej i świetna forma reklamy.

Przygotowujemy chwytliwe i atrakcyjne graficznie mailingi oraz kodujemy je do poprawnego wyświetlania w programach pocztowych i webmail. Optymalizujemy newslettery pod popularne serwisy, takie jak freshmail. Posiadamy także własny system do wysyłki mailingu, który możem zintegrować ze stroną www. Dzięki takiemu przygotowaniu masz pewność, że wiadomośc nie wpadnie do SPAMU i zostanie odczytana. Po wysyłce możesz zobaczyć który użytkownik odebrał wiadomość, kliknął w zawarty w niej link, itp.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij pytanie ofertyowe na adres e-mail,
jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku 8.00-17.00