Miło nam poinformować o stałej i szerokiej współpracy z nową federacją sportu MMA – FEN (Fight Exclusive Night).

Nasza agencja jest oficjalnym partnerem udzielającym pełnego wsparcia na płaszczyźnie marketingu, reklamy i szeroko pojętego IT. Już teraz zapraszamy na kolejnę edycję FEN2, która odbędzie się na Stadionie Wrocław dnia 8 marca 2014r.

FEN to wyjątkowe wydarzenie bazujące na sztukach walki – MMA i K-1, jednocześnie dostarczające widzom wiele dodatkowych form rozrywki (pokazy taneczne, karate, występy muzyczne, licytacje i inne). Gośćmi honorowymi ostatniej gali byli m.in.: brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski, wielokrotny mistrz Ameryk karate, Tomasz Puzon oraz znakomity polski pięściarz, walczący ostatnio na gali w Madison Square Garden, Łukasz Janik. Pierwsza edycja „ F E N ” , na której pojawiło się ponad 2000 gości, odbyła się klubie Diamentowym na Stadionie Wrocław i zakończyła się dużym sukcesem. Dodatkowymi atrakcjami były między innymi: prezentacja aut salonu Mercedes-Benz Frączak oraz impreza After Party, na której zagrali najlepsi reprezentanci polskiej sceny klubowej.

Zapraszamy na oficjalną stronę federacji – fen-mma.com, która jest oczywiście naszym dziełem.

fenlogomma

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych