Pracujemy nad ciekawym projektem typu start-up. Nie możemy zdradzać know-how związanego z tą stroną www, ale jest to serwis internetowy związany z branżą motoryzacyjną. Reprezentuje ciekawe podejście bo z jednej strony istnieje już wiele stron ogłoszeniowo-motoryzacyjnych typu OtoMoto, AutoGiełda itp.

Sami mamy takie realizacje w naszym portfolio stron internetowych. Jest to jednak najlepszy dowód na to, że nie tylko niepowtarzalność ale i szczypta świeżego spojrzenia jest niezwykle ważnym elementem biznesu w sieci. Wpis jest bardzo ogólny, będziemy się chwalić tą stroną www w przyszłości. Klient jest z Wrocławia ale zamierza zawojować cały Kraj.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych