Copywriting- w najprostszym tego słowa znaczeniu to sztuka sprzedawania produktów bądź usług za pomocą słów. Każdy z Was na pewno nie raz kupił jakiś produkt, ponieważ miał wrażenie, że firma zwraca się bezpośrednio, wiedząc, czego szukasz i jakie masz oczekiwania.

W dzisiejszych czasach copywriting stał się tak powszechny, że występuje praktycznie wszędzie. Dobra agencja reklamowa może umieścić go na ulotkach, billboardach, stronach internetowych, sklepach itp. Z pozoru copywriting wydaje się prosty, bo cóż to za filozofia napisać kilka słów o sprzedawanym produkcie, powiększając nagłówek oraz ubierając go w jaskrawe kolory… Tylko dlaczego większość firm tworzy nieatrakcyjne, powtarzalne teksty, które wcale nie przekonują do zakupu potencjalnego klienta, a często wręcz mają odwrotne skutki? W tym miejscu warto ponownie powiedzieć, że copywriting jest sztuką, którą nie każdy jest w stanie opanować. Firmy, które nie radzą sobie z tym zadaniem, powinny zlecić je komuś z zewnątrz, ponieważ tylko dobrze skonstruowany tekst jest w stanie przyciągnąć potencjalnych klientów, zwiększając tym samym obroty firmy i realne zainteresowanie na rynku.

Jeśli jednak chcesz samodzielnie napisać tekst, nasza agencja radzi, że musisz dobrze wiedzieć, do czego ludzie używają Twoich produktów, dlaczego ludzie je kupują i jakie są ich oczekiwania. Trzeba postawić się na miejscu kupującego i odpowiedzieć sobie na te pytania. Teksty muszą mieć wpływ na emocje potencjalnego klienta, pobudzać jego wyobraźnię, oraz przede wszystkim powodować chęć kupienia produktu. Zdecydowana większość osób tylko „skanuje”  teksty na stronie, mało kto czyta wszystko, dlatego szczególnie ważne są przyciągające uwagę tytuły. Nasza agencja reklamowa zajmuje się pisaniem tekstów copywritingowych od podstaw. Wiemy co zrobić, by zainteresować klienta, tworząc unikalną treść.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych