Facebook to jedna z najmodniejszych dziś przestrzeni do działań marketingowych. Każdy chce na nim istnieć, niestety – często bez głębszego zastanowienia się i odpowiedniego przemyślenia strategii swoich działań oraz odpowiedzi na podstawowe pytania – po co i jak się do tego zabrać, by odnieść sukces?

Wydawałoby się, że odpowiedź jest oczywista, bo skoro istnieje popularny, darmowy kanał budowania relacji z odbiorcami, to dlaczego z niego nie skorzystać? Zbiegiem czasu jednak okazuje się, że prowadzenie fanpage’u, który ma dobrze prosperować wcale nie jest darmowe a efektywne pozyskiwanie fanów nie obejdzie się z reguły bez przeznaczenia na ten cel budżetu reklamowego. Warto wówczas zastanowić się, czy zająć się kampanią reklamową samemu, czy zlecić to zadanie agencji reklamowej. Dobra agencja reklamowa, z pewnością poradzi sobie w tym zadaniem.

Zanim więc zaczniesz działać w mediach społecznościowych, pomyśl, co wyróżnia Twoją firmę, jaką rozrywkę możesz dać czytelnikom oraz co robi Twoja konkurencja – to również może stanowic pewnego rodzaju podstawę Twojego marketingu. Gdy już zaczniesz działać, wkrótce Twoim głównym źródlem wiedzy powinni stać się fani Twojej strony – należy ostrożnie i skrupulatnie śledzić ich aktywność – taka obserwacja jest niezbędna i należy ją postrzegać jako narzędzie strategiczne. Jednym z kluczy do sukcesu jest systematyczność – jeden post dziennie to w większości przypadków optymalne rozwiązanie. Twoje posty jednak, powinny być pisane na temat i posiadać unikalne, wyróżniające je tytuły. Tylko takie połączenie działań, oraz ścisły plan strategiczny pozwolą osiągnąć Ci sukces.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych