Strona internetowa ma być wirtualnym odzwierciedleniem Twojej firmy. Można więc powiedzieć, że jest to jej wirtualna wizytówka. Im więcej ludzi ją odwiedza, tym bardziej świadczy to o dobrej jakości oferowanych przez Ciebie usług lub produktów. Warto więc dbać o to, by odwiedzalność strony była możliwie jak największa, ponieważ wiąże się to bezpośrednio z tym czy i jakie będziesz osiągał dochody. Co więc zrobić, by wciąż zwiększać popularność witryny?

Istnieje kilka niepisanych zasad, którym warto się bliżej przyjrzeć. Zasada łańcucha znajomości polega na tym, że informujesz o swojej stronie swoich znajomych, Ci zaś informują swoich, a oni kolejnych itd. W ten sposób informacja o Twojej stronie rozprzestrzenia się bardzo szybko. Drugą zasadą jest reklamowanie się w sieci. Reklama ta jest szeroko pojęta i istnieją jej mniej lub bardziej skuteczne odmiany. Kolejną zasadą jest dbałość o atrakcyjność naszej strony internetowej. Warto tu postawić na atrakcyjną, krótką i zwięzłą treść na temat, ciekawą grafikę itp. Następną zasadą są tzw. nośniki dodatkowe – wysyłaj więc newslettery, organizuj konkursy i różnego rodzaju promocje, mające na celu zachęcić użytkownika do odwiedzenia strony. Pamiętaj też, że prawidłowe pozycjonowanie strony internetowej, to więcej niż połowa sukcesu – sprawia bowiem, iż na stronę z łatwością mogą dotrzeć “ludzie z zewnątrz”. Reklamuj swoją witrynę w każdy inny sposób, np tworząc koszulki, kubki, długopisy z adresem witryny. Każda dobra agencja reklamowa zna wyżej wymienione sposoby na zwiększenie popularności strony internetowej, my również doskonale wiemy jak zadbać o odwiedzalność!

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych