Nie jest łatwo o skuteczną reklamę, która przyciągnie wzrok potencjalnego klienta a jeszcze ciężej o jego zainteresowanie marką. By wybrał on właśnie naszą ofertę spośród wielu, często kilkuset innych bez wątpienia trzeba się wyróżnić.

Co zrobić by nasza reklama była wyjątkowa? Na pewno trzeba sięgać do nowych metod reklamy, chociaż istnieje kilka reklamowych trików, które potrafią zainteresować potencjalnego klienta. Dobry nagłówek – czytelny, najlepiej zawierający chwytliwe hasło reklamowe, z pewnością jest jednym z tych sposobów. Teksty, które tworzysz na swojej stronie internetowej muszą w czytelny sposób opisywać działalność Twojej firmy – pozwoli to nabrać klientom zaufania, ponieważ zauważą rzetelność z Twojej strony.

Słowa kluczowe na które pozycjonujesz swoją stronę internetową muszą być bardzo dobrze dobrane, by jak najlepiej charakteryzowały profil działalności. Jak dobrać słowa kluczowe? Najlepiej postaw się na miejscu klienta i zastanów się, co Ty wpisałbyś w wyszukiwarkę, chcąc znaleźć Twoją firmę. Ostatni bardzo ważny czynnik-daj się polubić Google. Informacje o Twojej firmie w internecie powinny być prawdziwe, krótkie zwięzłe i tematyczne. Stosując ww. metody Twoja firma może zyskać stabilną pozycję na rynku.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych