Projekt strony internetowej, ulotek, banerów – czyli dwuwymiarowa, płaska forma. Jeśli zgodzimy się nazwać to kreacją – znaczy to, że możemy traktować je jako efekt. Agencja reklamowa tworzy takie kreacje na co dzień! Dla przykładu – klient w wiadomości e-mail prosi nas o stworzenie strony www – powstaje wówczas kreacja, czyli efekt.

By kreacja była przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”, należy wziąć pod uwagę kilka czynników na to wpływających. Przede wszystkim analiza – warto przeanalizować zawarte przez klienta oczekiwania a następnie wyciągnąć z nich wnioski, stworzyć kamień milowy, punkt wyjścia do dalszej pracy nad projektem.

Następnym krokiem jest strategia – stworzona na podstawie zgromadzonych wcześniej wniosków. Musimy wiedzieć co i w jaki sposób chcemy wykonać. Następnym czynnikiem jest obraz – jeśli wiemy co chcemy powiedzieć, możemy zabrać się do tworzenia grafik, pozwalających nam przekazać coś we właściwy sposób. Punktem wyjścia, ostatnim punktem wpływającym na skuteczność projektu jest… powrót do punktu pierwszego, czyli powtórne przeanalizowanie oczekiwań klienta – tym razem jednak w oparciu o stworzone już przez nas dzieło. Jedynie połączenie wszystkich tych czynników gwarantuje sukces.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych