Rozpoczynamy pracę nad bardzo ciekawym projektem. Jest to sklep internetowy połączony i spełniający funkcję strony www. Klient pozbył się starej strony internetowej i postanowił wdrożyć jej funkcjonalność w ramach sklepu. Produkcji typu e-commerce mamy już trochę na swoim koncie ale zawsze brakowało nam podejścia, które reprezentuje obecny klient. Główne założenie to realizacja mojego nadrzędnego hasła, którym staram się kierować projektując sklepy i strony www od jakiegoś czasu – Im mniej tym więcej. W dobie przepełnionych pstrokatą grafiką produkcji chciałoby się czasem powrócić do prostych, użytecznych layoutów. I taki właśnie będzie ten sklep internetowy. Prosty, przejrzysty, użyteczny i intuicyjny. Grupa klientów robiących zakupy przez internet ciągle się powiększa, przybywa tych 40/50+ i to też trzeba mieć na względzie. Taki klient będzie robił zakupy w tym sklepie. Grafika musi być prosta a nawigacja intuicyjna. Działamy!

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych