Modra Odra – Fish&More

Kompleksowe opracowanie nowego systemu identyfikacji wizualnej, klimatyczne materiały i pyszne jedzenie w sercu Wrocławia.

Modra Odra to klimatyczna restauracja serwująca dania oparte o lokalne, świeże i wysokojakościowe produkty. Modra zgłosiła się do nas z potrzebą wywrócenia do góry nogami sposobu postrzegania jej przez Klientów. Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowego, zupełnie innego, niesztampowego systemu identyfikacji wizualnej. Nic na siłę – to pierwsze, co pomyśleliśmy widząc samo logo Modrej, które nie jest naszym dziełem, a jest na prawdę niezłe! Cel – pozostawić logo, zmienić całą resztę.

Rozpoczęliśmy od ogromnej burzy mózgów, odcięliśmy się od stosunkowo spokojnych i eleganckich materiałów, jakie gościły w tej restauracji, daliśmy się ponieść mieszance fantazji i swego rodzaju luzu, co zaowocowało realizacją, z której jesteśmy wyjątkowo dumni.

Opracowaliśmy szereg ciekawych materiałów – nowe karty menu, placematy, karty win i alkoholi, materiały promocyjne, zaproszenia, wizytówki, szablony social media, a także materiały będące wyjątkowo blisko świetnych posiłków – papier na burgery, opakowania i wiele innych ciekawych elementów, składających się na jedną, charakterystyczną całość.

Więcej realizacji?