SKLEP MA SPRZEDAWAĆ. SKUTECZNE SKLEPY INTERNETOWE.

Projektujemy i wdrażamy skuteczne sklepy internetowe. Skuteczny sklep, to według nas przyjazne, przejrzyste środowisko, które zachęca do zakupu produktu i przede wszystkim odpowiada podstawowym potrzebom Klienta.

Przejrzyste, responsywne projekty

Sklep internetowy to nie tylko bogata i dobra oferta produktowa. Klient musi odnieść dobre pierwsze wrażenie, a UI i UX sklepu są odpowiedzialne za sprawnie przeprowadzony etap zainteresowania produktem i właściwy etap sprzedaży. Projekty naszych sklepów są atrakcyjne, nowoczesne i przejrzyste, a etap zakupu produktu banalnie prosty i skoncentrowany na kilku krokach.

Przejrzyste, responsywne projekty

Skuteczny e-sklep musi wychodzić naprzeciw wymaganiom Klienta. Staramy się, aby proces sprzedaży i dostawy produktu był jak najbardziej zautomatyzowany i prosty integrując system z systemami płatności, dostawy, systemami księgowymi, powiadomień i innymi

Odpowiedni system i zarządzanie

Na skuces sklepu, oprócz tego jak wygląda i w jaki sposób sprzedaje produkty, składa się także jego niezawodność, szybkość działania, prostota obsługi zarówno po stronie Klienta jak i sprzedawcy, a także jego skalowalność i przygotowanie na rozbudowę i nowe integracje. Większość naszych realizacji opieramy o silnik PrestaShop doskonale spełniający te wymagania.

Czekamy na Państwa pytania. Chętnie doradzimy, lub umówimy się na spotkanie. Porozmawiajmy.