Pozycjonowanie strony www – w najprostszym znaczeniu jest to podnoszenie pozycji witryny w wynikach wyszukiwarek internetowych (najczęściej Google). Zabieg ten ma na celu przez osiągnięcie jak najwyższej pozycji, przyciągniejęcie jak największej ilości klientów.

Zainteresowanie witryną rośnie proporcjonalnie do pozycji w wyszukiwarce, a co za tym idzie – im wyższa pozycja, tym więcej osób odwiedzi naszą stronę, im niższa – tym mniej. Kwestia pozycjonowania stron www nie jest łatwa – wymaga sporo czasu, oraz precyzyjnej optymalizacji technicznej (zmodernizowania kodu strony na jak najprostszy), oraz optymalizacji treści (w szczególności wyróżnienie nagłówków itp.). Pozycjonowaniem można zająć się na własną rękę, lub zlecić to zadanie profesjonalistom. Z pewnością agencja reklamowa posiadająca właściwe umiejętności będzie w stanie wypozycjonować naszą witrynę szybciej.

To tylko wybrane realizacje.

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami. Możesz zapoznać się z naszym portfolio prac graficznych, zbudowanych stron www i aplikacji mobilnych lub rzucić okiem na case studies z kampanii i wydarzeń.

  • 3motion przygotowali dla nas system identyfikacji wizualnej pozostawiając konkurencję bezsprzecznie w tyle. Efekty przerosły nasze oczekiwania, współpraca była przyjemna, profesjonalna a materiały otrzymaliśmy dokładnie na czas.

    Tomasz Greszczak
    Moyo Mobile
  • Zespół agencji 3motion zbudował strategię komunikacji naszej marki, wykreował ją graficznie i wyposażył kompleksowo w narzędzia informacyjne i marketingowe. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.

    Kamil Miernik
    Zawada Miernik Rudkiewicz Kancelaria Radców Prawnych