Pekabex S.A.

Rozbudowana strona internetowa dla lidera produkcji prefabrykatów betonowych w Polsce. Szczególny nacisk na dostosowane zaplecze administracyjne.

Pekabex S.A. to nasz wieloletni Klient z Poznania. Pracowaliśmy wspólnie już nad wieloma projektami, nie tylko związanymi ze stronami www, ale także z dostarczaniem rozwiązań dotyczących systemów on-line czy szeroko pojętych usług IT (w tym np. hosting).

Strona internetowa

Tym razem nasze zadanie dotyczyło zbudowania nowej strony internetowej. Zadanie o tyle nietypowe, że poprzednia strona zaprojektowana została stosunkowo niedawno przez inną współpracującą z Pekabex S.A. firmą. Naszym zadaniem stało się zaprojektowanie zupełnie nowego “szytego na miarę” zaplecza administracyjnego, rozbudowa serwisu, poprawa responsywności strony i wiele innych.

System CMS

Zaplecze administracyjne stało się priorytetem zlecenia. Dostępność dla złożonej struktury pracowników, szybki i prosty dostęp oraz częste potrzeby aktualizacji (np. raportów giełdowych) wysunęły to zadanie na pierwszy plan. Zbudowaliśmy i skonsultowaliśmy z Klientem architekturę zaplecza i dokonaliśmy wdrożenia raz z nowym serwisem www.

Jak to działa?