APP MAKERS

Projektujemy i tworzymy aplikacje webowe, mobilne i hybrydowe

Co projektujemy?

Aplikacje mobilne

Aplikacje webowe

Aplikacje intranetowe

Aplikacje VR i AR

Globalny zasięg

Jesteśmy z Wrocławia, ale część naszego zespołu pracuje z innych miast w Polsce i Europie.

Nasze biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Od samego początku naszej działalności projektujemy i współpracujemy jednak z Klientami z całej Polski i spoza jej granic. Spora część naszych stałych Zleceniodawców i Partnerów pochodzi z Warszawy, Poznania, Krakowa i innych polskich miast, a także z Niemiec, Anglii i USA. Preferujemy model otwartej współpracy - zależy nam na budowaniu relacji, dlatego w każdym przypadku preferujemy spotkania osobiste - przy sporej ilości projektów pracujemy jednak na większości ich etapów zdalnie, maksymalizując efektywność działań. Zrealizowaliśmy też dziesiątki projektów w oparciu o współpracę zdalną - za każdym razem dbając o relacje i stały kontakt z Partnerami i Klientami.

Co robimy?

Projektujemy aplikacje mobilne w formie natywnej (aplikacje dedykowane dla systemów iOS oraz Android, a także, korzystając z naszego doświadczenia w budowie serwisów internetowych - aplikacje hybrydowe, stanowiące prostszą, ale bardziej ekonomiczną alternatywę dla aplikacji natywnych.

W naszym portfolio znajdują się aplikacje mobilne wykorzystujące zaplecze zarządzania treścią CMS, a także systemy ułatwiające pracę naszych Klientów - wdrożyliśmy m.in. systemy zarządzania projektami, obsługi supportu czy przepływu umów i dokumentów.

Nacisk na UX i prosty interfejs

Aplikacje z systemem CMS

Mobilne aplikacje hybrydowe

Gwarancja i maintenance

Aplikacja WPAE70 - Uniwersytet Wrocławski

Aplikacja webowa przygotowana także dla urządzeń mobilnych i nośników digital signage dla Uniwersytetu Wrocławskiego, opracowana z okazji 70-lecia środowiska akademickiego we Wrocławiu.

Web, AppStore, Google play

Aplikacja hybrydowa

Zarządzanie z CMS

Content building

Informator Gospodarczy Dolnego Śląska

Aplikacja webowa przygotowana także dla urządzeń mobilnych zaprojektowana i wdrożona dla Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska.

Kreatywni graficy

Doświadczeni programiści

Najnowsze technologie

Czysty, poprawny kod

Skontaktuj się z nami

Następny projekt możemy zrobić z Tobą

Możemy przeanalizować twój brief lub zadać kilka pytań, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Skontaktuj się