Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów

Nad każdym projektem pracujemy w kiluosobowym kreatywnym zespole. Nad sukcesem Twojej marki pracują project managerowie, graficy, front-end developerzy, programiści, copywriterzy i marketingowcy. Wierzymy, że sukces zapewnia nam wspólne zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie!

  Nasze wartości

Nie ma dwóch identycznych sytuacji a każdy klient jest inny. Technologie, narzędzia i trendy zmieniają się bardzo dynamicznie. Jest jednak coś co trwa stale – sposób w jaki wspieramy klientów i traktujemy siebie nawzajem.

To co czyni nas silnymi a nasz zespół zgrany – to wartości jakie wypracowaliśmy na przestrzeni lat i których się wiernie trzymamy oraz oczekujemy ich od naszych pracowników, partnerów a nawet klientów.

Pasja

Kochamy to co robimy. Naszą pracę traktujemy jak kolejne wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać z wielkim entuzjazmem. Realizacja ciekawych projektów to nasza pasja. Pozwól nam ją rozwijać wspólnie z Tobą.

Ciekawość

Interesujemy się nowymi trendami i wykorzystujemy je dla zwiększenia atrakcyjności naszych realizacji. Ciekawość napędza nasze strategie marketingowe i dodaje nowoczesności projektom.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowość jest fundamentem każdej współpracy. W każdej branży i przy każdym projekcie. Wszystkie nasze działania opieramy o przejrzysty harmonogram i skuteczną komunikację z Klientem.

Doskonałość

Dostarczamy to, co obiecujemy i zaskakujemy naszych klientów nieoczekiwaną wartością dodaną i dbałością o detale. Wymagamy od siebie więcej niż nasi klienci.

Nieszablonowość

Przy tworzeniu projektów staramy się wejść „w skórę” waszych klientów, próbując rozpoznać ich potrzeby i oczekiwania. Wchodzimy znacznie głębiej niż “co” lub “kiedy”, i staramy się odpowiedzieć na “jak” i „dlaczego”.

Rezultat

Naszą siłą jest zadowolenie i sukces naszych klientów. Każdy projekt jest dla nas najważniejszy i świadczy o naszej przyszłości. Zrobimy wszystko byś czuł się jak nasz jedyny i najważniejszy klient.

  Dlaczego warto nam zaufać?

Przez ponad 10 lat pracy z klientami wypracowaliśmy metody i schematy działań, które pozwalają nam nad sprawne zarządzanie projektami i zespołem naszych specjalistów.

Przed przystąpieniem do prac ustalimy wraz z Tobą harmonogram prac nad zleceniem, tak, żebyś miał cały czas wgląd w przebieg jego realizacji. Dostarczymy także sprawdzonych narzędzi, dzięki którym przekażesz nam niezbędne materiały i treści do sprawnego zrealizowania projektu i jego wdrożenia.