Setki zrealizowanych projektów przez 12 lat i ciągły rozwój to wartości, którymi możemy się z Tobą podzielić.

Jesteśmy zespołem kreatywnych profesjonalistów. Projektujemy w digitalu od wielu lat i nieustannie się rozwijamy. Nasi Klienci, poza poziomem realizacji, cenią sobie także budowanie biznesu opartego o relacje, chęć długofalowej współpracy i jej responsywność. Jesteśmy z Wrocławia, ale pracujemy z Klientami z całej Europy, którzy doceniają naszą jakość.

Trialo Group – grupa biznesowa skupiająca nasze marki związane z digitalem (3motion Interactive, w tym Codocaine) i inne.

 

3motion Interactive – Agencja Interaktywna skupiająca webdeveloperów, designerów, specjalistów z zakresu digital marketingu, e-commerce, SEO/SEM i innych.

 

Codocaine – Software House dostarczający szytych na miarę rozwiązań programistycznych (web, mobile i innych) kładący nacisk na innowacyjną działalność badawczo-rozwojową.

 

Interactive Heroes – Tak nieskromnie nazywamy cały nasz digitalowy Zespół.

Gramy fair

Przejrzyste zasady

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Opracowaliśmy jednak przejrzysty schemat działań, który daje komfort pracy każdej ze stron. Działamy w oparciu o zasady określone umowie, jasno określamy specyfikację projektu i harmonogram, którego się trzymamy. Wyznaczamy najdogodniejszy schemat komunikacji i raportowania z postępów prac.

Sumienność

Dostarczamy to, co deklarujemy i zaskakujemy naszych klientów nieoczekiwaną wartością dodaną i dbałością o detale. Wymagamy od siebie więcej niż nasi klienci

Ciekawość

Interesujemy się nowymi trendami i wykorzystujemy je dla zwiększenia atrakcyjności naszych realizacji. Ciekawość napędza nasze strategie marketingowe i dodaje nowoczesności projektom.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowość jest fundamentem każdej współpracy. W każdej branży i przy każdym projekcie. Wszystkie nasze działania opieramy o przejrzysty harmonogram i skuteczną komunikację z Klientem.

Zarząd

Poznaj nas

Pracujemy w zgranym zespole, dzieląc kompetencje na kreatywne i techniczne. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z nami. Nieustannie się rozwijamy.

dp2

Dawid Pęcikiewicz
CEO / Creative Director

 

Z agencją związany od samego początku. Aktywnie uczestniczy w projektach i rozwoju firmy. Odpowiedzialny za część projektu związaną z brandingiem, strategią kreatywną, designem i jego finalizacją. Odpowiedzialny za pracę grafików, ilustratorów i managerów SEO/SEM.

mpppppp

Marcin Piech
CTO / Technical Director

 

Z 3motion związany od samego początku. Aktywnie uczestniczy w projektach i rozwoju firmy. Odpowiedzialny za techniczną część projektu. Odpowiedzialny za pracę front-end i back-end developerów i programistów oraz support-managerów.

Wybrani Klienci

Współpracujemy z najlepszymi

Nasi Klienci to zarówno duże jak i małe firmy oraz instytucje. Pracujemy lokalnie i zdalnie - mamy doświadczenie w przeprowadzaniu dużych projektów z Klientami zza granicy i opanowaną do perfekcji pracę zdalną. Wspólnym mianownikiem jest dobra organizacja pracy, doskonały kontakt i dbałość o szczegóły.

17202686_1788914078096042_3427375746533096955_n
Toyota Boshoku
UWr-logo
UWR WPAE
fg2
Forum G2
medicus
Medicus
wf-fb-logo
Web Innovative Software
Dolny_Śląsk
Dolny Śląsk
logotypfen
Fen Federation
kolor@3x
Salesbook SA
amlog
Alphamoon
Satec-logo
Satec
Stadion_Wrocław
Stadion Wrocław
UE
Inqube UEWr
Autostrada-Wielkopolska-Logo
Autostrada Wielkopolska SA
135878689_3802166123168848_4785610977683822207_n
PFI Future SA
trudo_logo.png
Trudo
logo-2
Fundacja Krzyżowa
Alfaco
Alfaco Carel
prelogo
ZOO Wrocław
medost
Med Ost Jump DE
logo-3
Retnig

TWÓJ PROJEKT

Chcesz dołączyć do grona naszych Klientów?

Skontaktuj się z nami, wykonamy darmową analizę i przygotujemy ofertę.

Darmowa wycena