BRAND ARTISTS

Projektujemy logo, unikalne, nowoczesne Corporate Identity.

Co projektujemy?

Logo

Systemy identyfikacji wizualnej

Materiały reklamowe i informacyjne

Animacje

Opakowania i etykiety

Key Visual

Infografiki i ikony

Materiały reklamowe outdoor

Pitch-decki, prezentacje

Globalny zasięg

Jesteśmy z Wrocławia, ale część naszego zespołu pracuje z innych miast w Polsce i Europie.

Nasze biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Od samego początku naszej działalności projektujemy i współpracujemy jednak z Klientami z całej Polski i spoza jej granic. Spora część naszych stałych Zleceniodawców i Partnerów pochodzi z Warszawy, Poznania, Krakowa i innych polskich miast, a także z Niemiec, Anglii i USA. Preferujemy model otwartej współpracy - zależy nam na budowaniu relacji, dlatego w każdym przypadku preferujemy spotkania osobiste - przy sporej ilości projektów pracujemy jednak na większości ich etapów zdalnie, maksymalizując efektywność działań. Zrealizowaliśmy też dziesiątki projektów w oparciu o współpracę zdalną - za każdym razem dbając o relacje i stały kontakt z Partnerami i Klientami.

Wyjątkowe projekty

Branding nie uznaje kompromisów. Musimy zaprojektować firmowe logo naszego Klienta najlepiej jak potrafimy. Musimy być krok przed konkurencją. Wiemy o tym doskonale i podchodzimy do tego procesu bardzo ambitnie.

Przejrzyste zasady

Autorskie propozycje

Indywidualne projekty

Artyści w zespole

Przejrzysty proces

Podstawą sukcesu jest solidne rozpoznanie tematu, z którym mamy do czynienia. Przy projektowaniu identyfikacji wizualnej przedstawiamy Klientowi 1,2 lub 3 propozycje, skupiając się na wypracowaniu finalnej. Płacisz za podjęte próby. Nigdy nie działamy szablonowo, zawsze angażujemy się w 100%. Nie otrzymujesz w propozycjach tego, co odrzucił inny Klient.

Solidny briefing

Określona liczba propozycji

Świeży design

Mniej znaczy więcej

Doświadczenie i portfolio

Tu nie ma miejsca na obietnice bez pokrycia. Zaprojektowaliśmy dziesiątki systemów identyfikacji wizualnej i setki materiałów marketingowych. Kreujemy od lat i na co dzień. Nasze wybrane realizacje znajdują się w bogatym portfolio. Zaprojektowaliśmy dziesiątki systemów identyfikacji wizualnej dla małych, średnich i dużych firm oraz instytucji. Nasz kreatywny zespół czeka na kolejne wyzwania.

Realizacje z wielu branż

Klienci na całym świecie

12 lat doświadczenia

Szerokie spektrum działania

Skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze firmowe logo nie przełoży się na komunikacyjny sukces marki bez profesjonalnych materiałów reklamowych. Tworzymy nieszablonowe, skuteczne i czytelne projekty DTP absolutnie kompleksowo. Kreujemy wizerunek na wielu płaszczyznach i dbamy o komunikację marki z Klientami.

Projektowanie graficzne

Logo i SIW

Key Visual

DTP i print

Jak powstaje system identyfikacji wizualnej?

Przejrzysty proces projektowania

Każdy projekt jest inny, usystematyzowaliśmy jednak przebieg projektu, zobacz jak wyglądają jego poszczególne kroki.

Briefing

Na tym etapie poznajemy Ciebie i Twoją markę, jeżeli mamy do czynienia z jej odświeżeniem lub Ciebie i potrzeby Twojej przyszłej marki, jej potencjalnych odbiorców, otoczenie i konkurencję. Na tej podstawie pokazujemy wstępny plan działania i inspiracje (benchamarki).

Projektowanie logo

Na tym etapie, po ustaleniu benchmarków i inspiracji oraz określeniu kierunku działań, nasz zespół projektuje 3 propozycje firmowego logo. Nasz system rozliczenia pozwoli Ci zapłacić mniej, jeżeli dokonasz wyboru w pierwszych podejściach. Co do zasady ich nie limitujemy i wierzymy, że solidny briefing pozwoli dokonać wyboru za pierwszym razem.

Opracowanie księgi znaku i Key Visual

Na tym etapie opracowujemy księgę tożsamości znaku - przedstawiamy logo i jego warianty, możliwe zastosowania, techniczne aspekty i dozwolone modyfikacje. Księga tożsamości znaku określa kolorystykę i typografię logo. Key Visual określa graficzny kierunek działań związanych z Twoim Systemem Identyfikacji Wizualnej oraz przykładowe opcje zastosowania znaku i jego systemu graficznego.

Projekt materiałów reklamowych

Teraz możemy zaprojektować Twoje materiały informacyjne i reklamowe - wizytówki, papier firmowy, broszury, ulotki, katalogi, plansze Social Media, roll-upy, materiały wystawiennicze i inne. Wszystko spójne i zgodne z Twoim Systemem Identyfikacji Wizualnej.

Przekazanie praw autorskich i plików źródłowych

To Twoja marka. my ją tylko wykreowaliśmy. Przekazujemy prawa autorskie, w tym autorskie prawa zależne a także pliki źródłowe Twoich materiałów. Oferujemy także realizację, w tym wydruk materiałów, ale zawsze to Ty decydujesz czy zrobimy to my, czy Ty na własną rękę.

Jak to robimy?

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami

Następny projekt możemy zrobić z Tobą

Możemy przeanalizować twój brief lub zadać kilka pytań, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Skontaktuj się