AWARD-WINNING UX/UI MASTERS

Budujemy nagradzane strony www, e-commerce i aplikacje.

Co projektujemy?

Responsywne strony www

Systemy zarządzania treścią

Strony firmowe i osobiste

Blogi i portale

Strony interaktywne

Landing Pages

Sklepy internetowe

Dedykowane platformy

Aplikacje webowe

Globalny zasięg

Jesteśmy z Wrocławia, ale część naszego zespołu pracuje z innych miast w Polsce i Europie.

Nasze biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Od samego początku naszej działalności projektujemy i współpracujemy jednak z Klientami z całej Polski i spoza jej granic. Spora część naszych stałych Zleceniodawców i Partnerów pochodzi z Warszawy, Poznania, Krakowa i innych polskich miast, a także z Niemiec, Anglii i USA. Preferujemy model otwartej współpracy - zależy nam na budowaniu relacji, dlatego w każdym przypadku preferujemy spotkania osobiste - przy sporej ilości projektów pracujemy jednak na większości ich etapów zdalnie, maksymalizując efektywność działań. Zrealizowaliśmy też dziesiątki projektów w oparciu o współpracę zdalną - za każdym razem dbając o relacje i stały kontakt z Partnerami i Klientami.

Świeże projekty

To, w jaki sposób strona www identyfikuje markę w sieci jest kluczowe. Realizowane przez nas projekty uwzględniają bieżące trendy, są dostosowane do branży i grupy odbiorców. Strony internetowe, które projektujemy są nowoczesne, szybkie, responsywne (urządzenia mobilne) i bezpieczne oraz zoptymalizowane wg. wymagań i trendów Google.

Nieszablonowe podejście

Doceniany i nagradzany design

Świeże, autorskie rozwiązania

Filozofia mobile-first

Rzetelny Partner

Wszystko to, o czym Państwa zapewniamy znajduje odzwierciedlenie w naszym portfolio i opiniach zadowolonych Klientów. Większość naszych Klientów pochodzi z tzw. polecenia, blisko 80% projektów owocuje stałą współpracą nie tylko na płaszczyźnie projektowania stron www, ale szeroko pojętej promocji i marketingu.

12 lat doświadczenia

Realizacje dla każdej branży

Współpraca krajowa i zagraniczna

Biznes oparty o relacje

Zespół Specjalistów

Sukces projektu zapewnia klarowny podział ról i zadań w naszym skutecznym i doświadczonym zespole. Dbają o niego Manager projektu, graficy i specjaliści od UI/UX, front-end developerzy, back-end developerzy (programiści), copywriterzy, specjaliści social media, SEO i SEM oraz zaangażowane osoby.

Kreatywni graficy

Doświadczeni programiści

Najnowsze technologie

Czysty, poprawny kod

Dobór rozwiązań

Kładziemy nacisk na intuicyjne zarządzanie i elastyczność w doborze rozwiązań CMS dla stron internetowych. Projektowanie przez nas strony oparte są o system zarządzania treścią. W zależności od specyfiki projektu jest to autorski panel administracyjny lub jądro otwartego systemu CMS np. WordPress.

Otwarte CMS: np. WordPress

Autorskie panele zarządzania

Intuicyjna obsługa

Gwarancja i maintenance

Jak powstaje strona www?

Przejrzysty proces

Każdy projekt jest inny, usystematyzowaliśmy jednak przebieg projektu, zobacz jak wyglądają jego poszczególne kroki.

Briefing strony internetowej i marki

Na tym etapie poznajemy Ciebie i Twoją markę oraz jej potrzeby. Jesteśmy dalecy o przesyłania sztywnego Briefu. Rozmawiamy, spotykamy się, prosimy o przekazanie jak najszerszych informacji - określamy potrzeby i budujemy wstępną wizję Twojej strony internetowej.

Makietowanie strony głównej i podstron

Wiemy już czego chcesz, albo czego powinieneś chcieć, a tego nie wiesz. W oparciu o nasze doświadczenie w projektowaniu UX i UI tworzymy makiety funkcjonalne Twojej strony www. Na tym etapie dowiesz się jak Twoja strona będzie działać, jak przeprowadzimy odbiorcę przez serwis, co i jak będziemy chcieli mu przekazać. Makiety mają pokazać sposób nawigacji i rozmieszczenie elementów strony.

Projektowanie layoutów graficznych

Teraz dowiesz się jak wyglądać będzie Twoja strona internetowa. Dzięki temu etapowi nie ma miejsca na niespodzianki. Pokażemy dokładny wygląd strony głównej Twojego serwisu i wszystkich charakterystycznych podstron. Nie limitujemy ilości zgłoszonych sugestii i tzw. "poprawek". Dopiero w momencie kiedy będziesz wiedział, że wszystko wygląda tak jak powinno, a my zapewnimy Cię o najświeższych rozwiązaniach i uzasadnimy wszystkie elementy strony - przejdziemy do kolejnego etapu. Pamiętaj! W tym miejscu musimy wiedzieć już co i jak chcesz pokazać na stronie. Nie projektujemy szablonów, szyjemy na miarę, nasi graficy pracują na dostarczonej lub opracowanej przez nas treści.

Programowanie frontend i backend

Wiemy już co, w jaki sposób i dlaczego chcemy komunikować na stronie. Wiemy jak będzie to wyglądać. To czas, w którym nasi programistyczni Ninja zamienią wszystkie poprzednie etapy w pełni funkcjonalną, responsywną (urządzenia mobilne) stronę internetową. Jak nas widzą, tak o nas piszą - wiemy, że dokładność z jaką zaprogramujemy Twoją stronę i technologie, których użyjemy, będą pracować na nas nie mniej niż na Ciebie. Staramy uzyskać się absolutnie idealny i bezkompromisowy efekt działań.

Testy i wdrożenie strony www

Pokazujemy efekty naszej pracy, pod testowym adresem możesz zobaczyć swoją nową, idealną stronę www. Lada moment zacznie dla Ciebie pracować. Przetestuj ją, zobacz jak płaska grafika z etapu tworzenia Layoutów nabrała rumieńców, jak wiele dają potencjalnemu odbiorcy zastosowane efekty i animacje, jak w końcu odbierasz informacje ze strony na swoim urządzeniu mobilnym. Wszystko gra? Uruchamiamy stronę www pod oficjalnym adresem, zgłaszamy Google nowego, silnego gracza i (mamy nadzieję) przechodzimy do działań promujących serwis.

Promocja Twojej nowej strony

To etap opcjonalny, ale niezmiernie ważny. Możesz próbować wykonać go sam, lub zlecić go profesjonalistom. W dużym skrócie robimy wszystko, żeby na Twojej stronie pojawił się ruch i trafili na nią potencjalni Klienci. Zapoznaj się z naszą ofertą w tym zakresie.

Jak to robimy?

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami

Następny projekt możemy zrobić z Tobą

Możemy przeanalizować twój brief lub zadać kilka pytań, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Skontaktuj się