E-COMMERCE NINJAS

Budujemy skuteczne sklepy internetowe i integrujemy je

Co projektujemy?

Responsywne sklepy internetowe

Integracje z systemami płatności

Integracje z przewoźnikami

Integracje z zewnętrznymi systemami

Dedykowane platformy

Integracje magazynów i CRM

Migracje sklepów i baz danych

Globalny zasięg

Jesteśmy z Wrocławia, ale część naszego zespołu pracuje z innych miast w Polsce i Europie.

Nasze biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Od samego początku naszej działalności projektujemy i współpracujemy jednak z Klientami z całej Polski i spoza jej granic. Spora część naszych stałych Zleceniodawców i Partnerów pochodzi z Warszawy, Poznania, Krakowa i innych polskich miast, a także z Niemiec, Anglii i USA. Preferujemy model otwartej współpracy - zależy nam na budowaniu relacji, dlatego w każdym przypadku preferujemy spotkania osobiste - przy sporej ilości projektów pracujemy jednak na większości ich etapów zdalnie, maksymalizując efektywność działań. Zrealizowaliśmy też dziesiątki projektów w oparciu o współpracę zdalną - za każdym razem dbając o relacje i stały kontakt z Partnerami i Klientami.

Projektujemy e-commerce

Projektujemy i wdrażamy skuteczne sklepy internetowe. Skuteczny sklep, to według nas przyjazne, przejrzyste środowisko, które zachęca do zakupu produktu i przede wszystkim odpowiada podstawowym potrzebom Klienta. Sklep musi doskonale prezentować produkt i być absolutnie prosty w obsłudze.

Nieszablonowe podejście

Doceniany i nagradzany design

Świeże, autorskie rozwiązania

Filozofia mobile-first

Przejrzyste, responsywne projekty

Sklep internetowy to nie tylko bogata i dobra oferta produktowa. Klient musi odnieść dobre pierwsze wrażenie, a UI i UX sklepu są odpowiedzialne za sprawnie przeprowadzony etap zainteresowania produktem i właściwy etap sprzedaży. Projekty naszych sklepów są atrakcyjne, nowoczesne i przejrzyste, a etap zakupu produktu banalnie prosty i skoncentrowany na kilku krokach.

12 lat doświadczenia

Nacisk na UX i perfekcyjną nawigację

Flat design, intuicyjność

Przejrzysty proces zakupowy

Obsługa i integracje

Skuteczny e-sklep musi wychodzić naprzeciw wymaganiom Klienta. Staramy się, aby proces sprzedaży i dostawy produktu był jak najbardziej zautomatyzowany i prosty integrując system z systemami płatności, dostawy, systemami księgowymi, powiadomień i innymi. Integrujemy sklepy z zewnętrznymi CRM i magazynami.

Funkcjonalności szyte na miarę potrzeb

Doświadczenie w zaawansowanych prjektach

Proste i zaawansowane integracje

Cross-selling i up-selling

Najlepszy system sklepu i zarządzanie

Na skuces sklepu, oprócz tego jak wygląda i w jaki sposób sprzedaje produkty, składa się także jego niezawodność, szybkość działania, prostota obsługi zarówno po stronie Klienta jak i sprzedawcy, a także jego skalowalność i przygotowanie na rozbudowę i nowe integracje. Większość naszych realizacji opieramy o silnik WooCommerce i PrestaShop doskonale spełniające te wymagania.

Sprawdzone rozwiązania: WooCommerce i PrestaShop

Skalowalne rozwiązania

SEO friendly

Czysty, poprawny kod

Jak powstaje strona www?

Przejrzysty proces

Każdy projekt jest inny, usystematyzowaliśmy jednak przebieg projektu, zobacz jak wyglądają jego poszczególne kroki.

Briefing sklepu i marki

Na tym etapie poznajemy Ciebie i Twoją markę oraz jej potrzeby. Jesteśmy dalecy o przesyłania sztywnego Briefu. Rozmawiamy, spotykamy się, prosimy o przekazanie jak najszerszych informacji - określamy potrzeby i budujemy wstępną wizję Twojego sklepu internetowego.

Wybór i dostosowanie szablonu graficznego

Teraz dowiesz się jak wyglądać będzie Twój sklep. Dzięki temu etapowi nie ma miejsca na niespodzianki. Pokażemy dokładny wygląd strony głównej Twojego serwisu i wszystkich charakterystycznych podstron. Dopasujemy odpowiedni szablon sklepu i dostosujemy go do Twojej identyfikacji wizualnej.

Programowanie frontend i backend

Wiemy już co, w jaki sposób i dlaczego chcemy sprzedawać w sklepie. Wiemy jak będzie to wyglądać. To czas, w którym nasi programistyczni Ninja zamienią wszystkie poprzednie etapy w pełni funkcjonalny, responsywny (urządzenia mobilne) sklep internetowy. Jak nas widzą, tak o nas piszą - wiemy, że dokładność z jaką zaprogramujemy Twój sklep i technologie, których użyjemy, będą pracować na nas nie mniej niż na Ciebie. Staramy uzyskać się absolutnie idealny i bezkompromisowy efekt działań.

Testy i wdrożenie sklepu internetowego

Pokazujemy efekty naszej pracy, pod testowym adresem możesz zobaczyć swój nowy, idealny sklep. Lada moment zacznie dla Ciebie pracować. Przetestuj go, zobacz jak płaska grafika z etapu doboru Layoutów nabrała rumieńców, jak wiele dają potencjalnemu odbiorcy zastosowane efekty i animacje, jak w końcu odbierasz informacje ze sklepu na swoim urządzeniu mobilnym. Wszystko gra? Wprowadzamy produkty i konfigurujemy moduły!

Wprowadzenie produktów i konfiguracja sklepu

Teraz pora na wprowadzenie produktów, ich opisów, cen, wariantów, nazw, zdjęć i wszystkich innych parametrów. Możesz zrobić to sam lub pozostawić tę kwestię naszemu zespołowi. Podpinamy płatności on-line, konfigurujemy stawki wysyłkowe, przewoźników, zajmujemy się regulaminami i polityką prywatności. Gotowe. Teraz możemy uruchomić sklep pod oficjalnym adresem.

Promocja sklepu

To etap opcjonalny, ale niezmiernie ważny. Możesz próbować wykonać go sam, lub zlecić go profesjonalistom. W dużym skrócie robimy wszystko, żeby w Twoim sklepie pojawił się ruch i trafili na niego potencjalni Klienci. Klienci przede wszystkim muszą konwertować - a więc dokonywać zakupów. Dbam,y o to. Zapoznaj się z naszą ofertą w tym zakresie.

Jak to robimy?

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami

Następny projekt możemy zrobić z Tobą

Możemy przeanalizować twój brief lub zadać kilka pytań, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Skontaktuj się